माघ १७ गतेदेखि दोस्रो बेलबारी आईडल

0
35

बेलबारी / स्रष्टा समाज बेलबारीको आयोजनामा दोस्रो “बेलबारी आईडल”गायन प्रतियोगिता आयोजना हुने भएको छ ।यहि माघ १७ गतेदेखि शुरु हुने प्रतियोगिता चैत १ गते सम्पन्न हुने आयोजकले बिहिबार बिहान बेलबारी ३ मा रहेको ड्रिमल्याण्ड फनपार्कमा पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराएको छ । सम्मेलनमा आयोजक संस्थाका सचिब तथा कार्यक्रम संयोजक जितबहादुर थुलुङले यहि माघ १७ र १८ गते बेलबारीका बिभिन्न वडामा छनौट कार्यक्रम माघ २५ गते प्रिसेमिफाईनल,फागुन ३ मा सेमिफाईनल र चैत १ गते फाईनल हुने जानकारी गराए ।

फाईनलमा नेपाली कला जगतका एक बिशिष्ट ब्यत्तित्वलाई अभिनन्दन गरिने समेत जनाईएको छ । प्रतियोगितामा प्रथम हुनेलाई ३० हजार नगद,थप ३० हजार बराबरको गीत र भिडियो निर्माण,आईडलको ट्रफी,प्रमाणपत्र,सह बिजेतालाई ट्रफी,प्रमाणपत्र र नगद १५ हजार,उपबिजेतालाई ट्रफी,प्रमाणपत्रका साथमा १० हजार नगद प्रदान गरिने जनाईएको छ । कार्यक्रमका लागी बेलबारी नगरपालिकाले ५ लाख रुपैया सहयोग गरेको छ । गत बर्ष बेलबारी ४ का बिबेश मोते पहिलो बेलबारी आईडल बनेका थिए ।

The post माघ १७ गतेदेखि दोस्रो बेलबारी आईडल appeared first on Purbeli News.

नेपाल सरकारले रियादको मुटुमा ७.२ रोपनी जग्गा किन्दै, दुई सरकार बीच भयो सम्झौता

Previous articleमनमोहन स्मृति कपको उपाधिका लागि पुलिस र आर्मी भिड्ने
Next articleएमसीसी विवादमा अमेरिकी दूतावासले निकाल्यो यी १० तथ्य !