नवनिवयुक्त आईजीपीले अवकाश पाएका खनाललाई गरे विदाई

0
31

तीस वर्षे सेवा अवधि पूरा गरे अनिवार्य अवकाश पाएको आईजीपी सर्वेन्द्र खनाललाई नवनियुक्त आईजीपी ठाकुर ज्ञवालीले विदाई गरेका छन्।

मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले ज्ञवालीलाई आईजीपी नियुक्त गरेको हो।

खनालले आफ्नो कार्यकालमा १० बुँदे सांगठनिक प्राथमिकता तय गरी कार्यान्वयनमा ल्याएको, समुदाय प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम मार्फत ७ सय ५३ स्थानीय तहसँग सम्झौता गरेको र यस कार्यक्रमलाई राष्ट्रिय योजना आयोगले ‘गेम चेन्जर प्रोजेक्ट’ का रुपमा परिभाषित गरेको, भ्रष्टाचार विरुद्ध अभियान संचालन गरेकोलगायत आफ्नो कार्यविवरण प्रस्तुत गरेका थिए। 

सो अवसरमा नयाँ आईजीपी ज्ञवालीले अवकाश पाउँदै गरेका वरिष्ठ प्रहरी अधिकृतले राष्ट्र, जनता र संगठनप्रति पुर्‍याएको अमूल्य योगदानका लागि नेपाल प्रहरीका तर्फबाट हार्दिक कृतज्ञता व्यक्त गरे।

खनालसँगै एआईजीहरु पुष्कर कार्की, ठूले राई र धिरु बस्नेत तथा डीआईजीहरु मनोज न्यौपाने, सुरेश विक्रम शाह, केदार रिजाल, शेर बहादुर बस्नेत, पिताम्बर अधिकारी, दिपक कुमार थापा, दिनेश अमात्य, नारायण सिंह खड्का, कमल बहादुर जिटी, महेन्द्र कुमार पोखरेल, दान सिंह बोहोरा, राम प्रसाद श्रेष्ठ, सुरज केसी, विनोद शर्मा घिमिरे, विकाश श्रेष्ठ, पूर्ण चन्द्र जोशी, हरिभक्त प्रजापति र राजेन्द्र मान श्रेष्ठ अवकाश हुँदैछन्।

चलिरहेको ट्रकमा आगलागी

Previous articleगृहमन्त्रीका भाइ नरेशलाई थुन्‍न उच्च अदालतको आदेश
Next articleवक्तृत्वकलामा प्रेम प्रथम