विराटचोकमा बजाज माेटरसाइकलको एक्सचेन्ज अफर

0
31

सुन्दरहरैंचा / मोरङको सुन्दरहरैंचा स्थित विराटचोकमा रहेको मनकामना अटो मोवायल्सले बजाज कम्पनीको मोटरसाइकलमा एक्सचेन्ज अफर ल्याएको छ ।
जुनसुकै कम्पनीको मोटरसाइकल ल्याएर ग्राहकहरुले नयाँ मोटरसाईकल लैजाने व्यवस्था माघ २७ देखी फागुन २ गते सम्मका लागि रहेको छ । मनकामना अटोले बजाज कम्पनीकाे मोटरसाईकल राम्रो खरिद बिक्री गर्न सफल भएको कम्पनीले जनाएको छ ।

मनकामना अटोमा पुरानो मोटरसाइकलको सर्वाेकृष्ट मुल्य, न्युनतम व्याजदरमा फाइनान्सको सुविधा समेत रहेको छ । बजाज माेटरसाइकलकाे प्रत्येक गाडी खरिदमा १० हजार सम्म नगद छुटका साथै उपहारको विशेषता साथै कुनै पनि माेटरसाइकलकाे प्रचलित बजार मूल्य भन्दा रु १५ हजार थप सुविधा समेत रहेको मनकामना अटाे माेवायल्सका संचालक डिल्लीप्रसाद ढकालले बताए ।

बजाज कम्पनीको मोटरसाइकल नेपाल लगायत मूलुकको ७० देशमा बिक्री वितरण हुने गरेको छ । मूलुकको ७५ वटै जिल्ला लगायत विकट ठाउँमा समेत बजाजको मोटरसाईकल उपलब्ध रहेको साथै ग्राहकहरुले मोटरसाइकलको खरिद बिक्रीमा ठूला शहरहरुमा पाउँने सुविधा अन्य सबै शाखाहरुमा सरल रुपले पाउँने व्यवस्था रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

The post विराटचोकमा बजाज माेटरसाइकलको एक्सचेन्ज अफर appeared first on Purbeli News.

एमाले सांसदले गरे राष्ट्रियसभाको बैठक बहिस्कार

Previous articleगृहमन्त्रीका भाइ नरेशलाई थुन्‍न उच्च अदालतको आदेश
Next articleवक्तृत्वकलामा प्रेम प्रथम