बर्दियामा ब्राउनसुगरसहित एक युवक पक्राउ

0
70

बर्दिया । लागुऔषध ब्राउनसुगरसहित एक युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा गुलरिया नगरपालिका ७ का २९ वर्षीय मानबहादुर ठाकुर रहेका छन् । प्रहरीले उनीबाट सेतो प्लाष्टिकमा बेरेर राखेको ९ पुरिया र कागजमा बेरेर राखेको ९ पुरिया गरी जम्म १८ पुरिया (करिव साढे ७ ग्राम ) ब्राउनसुगर बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाले जनाएको छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय मैनापोखरको प्रहरी टोलीले आइतबार राती करिव साढे ९ बजे गुलरिया– नेपालगंज सडकखण्डको शितलाबजारबाट ठाकुरलाई ब्राउनसुगरसहित प्रक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

राती शंकास्पदरुपमा हिडिरहेको अवस्थामा फेला परेका ठाकुरलाई रोकी उनको शरीर खानतलसी गर्दा पाइन्टको गोजीमा लुकाइ राखेको अवस्थामा ब्राउनसुगर फेला परेको प्रहरी निरीक्षक शुसिल थापा मगरले जानकारी दिए । पक्राउ परेका ठाकुरउपर आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाले जनाएको छ ।

The post बर्दियामा ब्राउनसुगरसहित एक युवक पक्राउ appeared first on Rajdhani Daily News.

अक्षरभन्दा तस्वीरले धेरै बोल्नेः मन्त्री भुसाल

Previous articleअमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प भारतमा, मोदीले गरे स्वागत
Next articleकालापानी, लिपुलेकसहितको नक्सा पढाउन शिक्षामन्त्रीको आग्रह