तिरूपती अटाे सिटीले ल्यायाे ‘मेघा एक्स्चेन्ज अफर’

0
41

इटहरी / इटहरीमा रहेकाे यामाहाको आधिकारीक डिलर तिरूपती अटाे सिटीले ‘मेघा एक्स्चेन्ज अफर’ ल्याएकाे छ । तीन दिन सम्म चल्ने साे मेघा एक्सचेन्जमा कुनै पनि कम्पनिकाे बाइकमा बजार मुल्य भन्दा १५ हजार बडी मुल्याङ्कन गरि एक्सचेन्ज गरिने व्यवस्था रहेकाेे छ ।

एक्स्चेन्ज अफरमा ७ हजार सम्मकाे नगद छुट, फ्रि एक्सेसरिज् र अन् द स्पाेट फाइनान्सकाे सुविधाका साथै आकर्षक पुरस्कारहरूकाे समेत व्यवस्था रहेकाे तिरूपती अटाे सिटीका सञ्चालक संजाेग पराजुलीले पुर्वेली न्युजलाई जानकारी दिए ।

‘यामाहाका SALUTO र SZRR बाइककाे खरिदमा ३२ इन्जकाे एलइडी टिभि SURE SHOT काे रूपमा उपहार समेत पाइन्छ ।’ उनले भने ‘मोटरसाईल एक्स्चेन्ज गर्न आँउदा विलबुक भने साथैमा लिएर जानु पर्ने छ ।’ एक्स्चेन्ज पश्चिम लाइन इटहरी यामाहा साेरूम अगाडी माघ २० देखि २३ गते सम्म सञ्चालन हुनेछ ।

The post तिरूपती अटाे सिटीले ल्यायाे ‘मेघा एक्स्चेन्ज अफर’ appeared first on Purbeli News.

अखिल नेपाल महिला संघ रत्ननगरको अध्यक्षमा विरञ्जना घिमिरे सापकोटा

Previous articleनेप्से २.४९ ले बढ्दा कारोवार डेढ अर्बमाथि
Next articleघुसखोरी सिडियो विरुद्ध एकैदिन पाँच मुद्धा दायर, के–के छन् आरोप