गोरखा रेष्ट्राे : खानाको स्वाद सँगै मनमोहक दृश्यावलोकन (तस्विरहरू सहित)

0
35

इटहरी । सुनसरीको ईटहरीमा नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० लाई समेत लक्षित गर्दै सञ्चालनमा आएको गोरखा होटलले ग्राहकहरुको मन जित्न थालेको छ । प्रदेश १ को केन्द्रको रुपमा तिब्र बिकास भइरहेको इटहरीमा आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटकहरूलाइ लक्षित गर्दै गोरखा होटल संचालनमा ल्याएको संचालक बलराम आचार्य बताउँछन । पारिवारिक बाताबरण र मनमोहक दृश्याबलोकनका लागि समेत उपयुत्त सो होटल तथा रेष्टुरेण्ट सञ्चालनमा आएपछि स्वदेशी तथा विदेशी पर्यटकहरूले सुविधा सम्पन्न होटलको समस्या भोग्नु नपर्ने आचार्यको भनाइ रहेको छ । उनका अनुसार उच्च स्तरको सेवा सुबिधा भएको रेस्टुरेन्ट तथा बार प्रदेश नं १ कै उत्कृष्ठ रहने दावी रहेको छ ।

करिब ४० करोडको लगानीमा सञ्चालनमा आएको सो होटलले यतिबेला ग्राहकहरुको मन जित्न सफल भएको आचार्य बताउँछन । उनी अन्य होटल सँग गोरखाको तुलना गर्न नमिल्ने समेत बताउँछन । होटलमा सञ्चालित रेष्टुरेण्टलाई बढी ग्राहकहरुले रुचाएका छन । अन्य रेष्टुरेन्ट भन्दा भिन्न र सुबिधा सम्पन्न भएका कारण पनि ग्राहकहरुको आर्कषण बढेको आचार्य बताउँछन । रेष्टुरेण्टमा बसेर दिवाकालीन तथा रात्रिकालीन ईटहरी र आसपासका दृश्यावलोकन गर्न पाउँदा ग्राहकहरु थप आकर्षित हुने गरेका छन ।

The post गोरखा रेष्ट्राे : खानाको स्वाद सँगै मनमोहक दृश्यावलोकन (तस्विरहरू सहित) appeared first on Purbeli News.

धान डुबान किसानले पाएनन् राहत 

Previous articleनेप्से २.४९ ले बढ्दा कारोवार डेढ अर्बमाथि
Next articleघुसखोरी सिडियो विरुद्ध एकैदिन पाँच मुद्धा दायर, के–के छन् आरोप