मनाङको अपराजित यात्रा कायमै

0
27

कतार एयरवेज सहिद स्मारक ए डिभिजन लिगको नवौं चरणसम्म मनाङ मर्स्याङ्दी क्लबले अपराजित यात्रालाई निरन्तरता दिएको छ। सातदोबाटोस्थित एन्फा मैदानमा भएको खेलमा बुधबार संकटा क्लबलाई ३–० ले हराउँदै मनाङले मछिन्द्रसँगको अंक बराबरी गरेको हो। मनाङले ५ खेलमा जित निकाल्दा ४ खेल बराबरी गर्दै १९ अंक जोडेको छ। संकटाले ३ खेलमा जित निकाल्दा ४ मा बराबरी र ३ खेल गुमाएको छ। 

पहिलो हाफमा २–० ले अग्रता बनाएको मनाङले दोस्रो हाफमा १ गोल थप्यो। लिगमा मनाङमात्र एक्लो अपराजित टोली हो।

गत संस्करण पनि संकटा मनाङसँग ३–१ ले हराउँदै शीर्ष स्थान ओगटेको थियो।

मनाङले आत्मघाति गोलबाट अग्रता बनाएको थियो। खेलको ४२औं मिनेटमा लुइस भिडालको क्रसमा अन्जन विष्टको प्रहारलाई अमित तामाङले आफ्नै पोस्टमा गोल गर्न पुग्दा मनाङले खेलमा अग्रता बनायोे। लगत्तै अन्जन विष्टले वान भर्सेस वानमा गोल गर्दै मनाङलाई पहिलो हाफमा २–० को अग्रता दिलाए। डिफेन्डर रोमन लिम्वुको गल्तीमा अन्जनले गोलरक्षकलई विट गर्दै गोल गर्न सफल भए।
खेलको ७१ औं मिनेटमा निशान लिम्बुले गोल गर्दै खेललाई ३–० को स्थितिमा पुर्‍याएका थिए।

खेलको सातौं मिनेटमा अन्जन विष्टको प्रहार डिफ्लेक्ट भएपनि निशान लिम्बुको प्रहारलाई संकटाका गोलरक्षक बिनय श्रेष्ठले बचाए।

२०औं मिनेटमा बिमल रानाको प्रहारलाई गोलरक्षक बिनय श्रेष्ठले गल्ती गरेपनि बिष्णु सुनारले गोललाइन नजिकबाट क्लियर गरिदिदा मनाङ अग्रता लिनबाट चुक्यो। २२औं मिनेटमा निशान लिम्बुको क्रसलाई गोलरक्षक बिनयले सहजै नियन्त्रणमा लिए। २६औं मिनेटमा कर्ण बहादुर सुब्बाको प्रहारलाई गोलरक्षक दिपले बचाए।

पिठुवा-माधवपुरका १२८ विपन्न विद्धार्थिलाई पाठ्यपुस्तक तथा शैक्षिक सामाग्री वितरण

Previous articleखर्च जोगाउन बीबीसीले ४५० रोजगार कटौती गर्ने
Next articleजन्मदिनको अवसरमा चन्द्रागिरि केवलकार सेवा निःशुल्क