ओम् नम: शिवाय, आज फाल्गुन १३ गते विहिबार ( २५ फेब्रुअरी २०२१), तपाईंको राशिफल पढी शे’यर गर्नुहोला।

0
71

मेष(चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ) व्या’पार व्याव’सायमा लगा’नि गरि आम्दा’निका स्रो’तहरु फरा’किला पार्न सकि’नेछ भने इच्छित चाहा’नाहरु पुरा गर्न सकिने हुँदा घर परिवारका स’दस्यहरु खुसि रहनेछन् । अध्ययन अध्या’पनमा मन जाने हुँनाले नति’जा आफै’तिर ल्या’उँन सकि’नेछ । तरपनि बिदे’शी स’मानको व्या’पारबाट मन’ग्गे धन आ’र्जन गर्न सकिनेछ । सा’झपख प्रवि’धिको प्र’योग मा’र्फत आम्दा’नीका स्रोत’हरु बढा’उँन सकिनेछ ।

बृष(ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो) समाजमा राम्रा काम गर्न सकिने हुनाले उचा’ई ब’ढ्नेछ । व्यापा’र व्या’वसायमा ल’गानि गरि म’नग्गे धन आ’र्जन गर्न सकि’नेछ भने आक’श्मिक ला’भ तथा आ’भुषण प्रा’प्तीको गति’लो योग रहेकोछ । तपाईको कार्य’कुसलताको सबैले तारि’फ गर्नेछन् । कु’टुम्ब तथा आ’फन्तबाट धन तथा सम्पति लाभ हुने ग्रह’योग रहेकोछ । मेलमि’लाप तथा भा’ईचाराको सम्ब’न्ध स्थाप’नमा त’पाईको भुमि’का महत्व’पुर्ण हुनेछ ।

मिथुन(का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) पढाई लेखाईमा उ’त्कृष्ट नतिजा ल्याई ‘पुर’स्किृत हुँने समय रहेकोछ भने पा’रिवारिक जमघ’टमा सह’भागि भई स्वा’दिष्ट भो’जन भोजन ग्र’हण गर्ने अवस’र प्राप्त हुनेछ । व्या’पार व्याव’सायमा प्र’शस्त आ’म्दानि गर्न सकिनेछ भने नयाँ काम पा’उँने तथा बढु’वा हुँने योग रहेको छ । प्र’साशनिक क्षेत्रमा सा’मेल भई सामा’जिक काम गर्ने अवस’र प्राप्त हुँँने हुँदा मान सम्मान तथा ईज्ज’त प्रति’ष्ठामा बृद्धि भएर जानेछ ।

कर्कट(ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो) लामो दुरि’को धा’र्मिक तथा शैक्षिक यात्राको प्रश’स्त स’म्भावना रहेको छ । पारि’वारिक माहो’लमा दिन ‘बि’त्ने तथा आफ’न्त बाट सह’योग पाईनेछ । अध्य’यन तथा अनुश’न्धानको क्षेत्रमा राम्रो प्र’गति गरि अरुलाई देखा’उन सकिनेछ । धा’र्मिक तथा सा’माजिक कार्यमा दिन बित्नेछ । प्रभाव’शालि ब्याक्तिहरु सँग भेट हुनेछ भने नयाँ योज’नाको रुपरे’खा कोरे’र फाई’दा हुँने काम अगा’डि बढाउन सकिनेछ । मान सम्मा’न तथा प्रति’ष्ठा बृद्धि भएर जानेछ ।

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे) शि’क्षित तथा बौद्धि’क ब्या’क्तित्वहरु सँग सहभा’गि भई आफ्नो गति’लो प्रश्तु’ति प’स्कने अवस’र प्राप्त हुनेछ भने पढा’ई लेखाईमा भनेजस्तो नति’जा हात लाग्नेछ । परि’वार तथा दिदि’बहिनिको मा’ध्याम बाट काम बन्ने’छ । व्या’पार व्या’वसायमा लगानि ब’डाउँदा राम्रो प्रति’फल प्राप्त हुनेछ । आक’स्मिक ला’भ हुने तथा बा’धा अवरो’धहरु स्वत ह’टेर जानेछन् । माया प्रेम’मा सा’मिप्यता बढेर जानुका साथै भौ’तिक स’म्पति तथा स’वारि सा’धन प्राप्ति’को योग रहेको छ ।

कन्या (टो,पा,पी,पू,ष,ण,ठ,पे,पो) पढाई लेखाईमा ख’र्चिएको सम’यबाट भनेजस्तो नति’जा हात लाग्ने हुनाले मन प्र’शन्न रहनेछ । माया प्रेमको गा’ठो क’सिनेछ भने घर प’रिवार तथा आफन्त’सँगको सम्बन्धमा सु’धार भएर जानेछ । भौ’तिक स’म्पति तथा सवा’रि सा’धन प्रा’प्तीको योग रहेकोछ भने बि’लाशी बस्तुको प्रयोग मार्फत अरुको मन आ’फुतिर लोभ्या’उन सकि’नेछ । सा’भपख गो’प्य यो’जनाहरु सार्व’जनिक न’गर्नु नै उ’चित हुनेछ ।

तुला(रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते) आफ’न्त तथा मा’वलि पक्षबाट हरेक क्षेत्रमा सह’योग तथा स’मर्थन पाईने यो’ग रहेकोछ । न्याल’यबाट हुँने न्यायि’क नि’र्णयहरु तपाईकै प’क्षमा हुँने हुँनाले खु’सिले उचाई नाघ्नेछ । बि’द्या तथा प्रति’श्पर्धामा प्रतिश्प’र्धिहरुलाई कि’नारा लगाउँदै न’तिजा आफ्नो पो’ल्टोमा पार्न सकिनेछ । स’त्रु प’रास्त हुनेछन् भने व्या’पार व्याव’सायमा प्रश’स्त आ’म्दानि हुनेछ । पुरा’ना ऋ’ण,रो’ग तथा स’त्रुबाट छु’ट्करा पाईने हुँनाले मन प्र’शन्न हुनेछ ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू) भोग’बिला’सका सामानहरु प्राप्त हुनेछन् भने आक’स्मिक ध’न तथा स’म्पति लाभहुँने यो’ग रहेकोछ । अध्ययन अध्या’पनको क्षेत्रमा भनेजस्तो प्रग’ति हुँने हुँदा आफन्त तथा गुरुव’र्गहरु खुसि हुनेछन् । सन्तान तथा आफन्तहरुले तपाईले शुरु गरेको व्यापार व्या’वसायमा साथ तथा सम’र्थन दिनेछन् । माया प्रे’ममा रमाउँन चाहनेहरुका लागि आजको समय उ’त्तम रहेकोछ । खान’पानमा ध्या’न दिनुहोला सामा’न्य स्वास्थ्य सम्बन्धि सम’स्या आउँन सक्छ ।

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे) आमा वा आमा सोसरहका मानिसको स’ल्लाह तथा सुझा’बलाई शि’रोधार्य गर्दै अगाडि बढ्न सके उपल’ब्धि हुँने काम गर्न सकिनेछ । कृषि तथा पशु’पान ‘व्याव’सायमा लगानि ब’ढाई मन’ग्गे आ’म्दानि गर्न सकिने’छ भने पढाई लेखाईमा अरुदिन भन्दा बढि समय दिन सक्दा सफ’लता हात लाग्नेछ । साझ’पख प्रेम प्रश’ङगमा खुले’र रम्ने समय रहेकोछ ।

मकर(भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) दाजुभाई तथा छि’मेकिसँग मिलेर गरिने व्यापार व्या’वसाय फस्टा’एर जाने हुँनाले आ’र्थिक रुपमा एक कद’म अगाडि बढ्न सकि’नेछ । छो’टो दु’रिको उप’लब्धिमुलक यात्रा’को त’य गर्न सकिनेछ । खो’ज तथा अनु’शन्धानको क्षेत्रमा मन जाने हुँनाले परिणा’ममुखि नति’जा ल्याउँन सकिनेछ । न्या’यिक निर्णयहरु तपाईकै प’क्षमा आउँने छन् बिवा’दित बिषय’हरु स’माधान भएर जानेछन् । माया प्रेममा र’माउँने चाहने हरुका लागि समयले साथ दिनेछ ।

कुम्भ(गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा) अ’ध्ययनमा तपाईले दिएको सम’यबाट भनेजस्तो नति’जा हात लगाउँन सकिनेछ । बो’लीको प्र’भाव बढ्ने हुँनाले बोलैरै राम्रा तथा उपल’ब्धिमुलक कामहरु गर्न सकिनेछ । माया प्रे’मको डो’रो कसि’लो भएर जाने तथा जीवन सथिको सहयो’गले अगाडि बढ्न मद्दत गर्नेछ । पारि’वारिक तथा सां’गितिक माहो’लमा जमघ’ट भई मिष्टान्न भो’जन ग्र’हण गर्ने अव’सर जुर्ने’छ ।

मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची) तपाईको बिरु’द्ध नका’रात्मक कै’चि चला’उनेहरु आफै कि’नारा लाग्नेछन् । कुनै प्रति’ष्पर्धामा प्रति’ष्पर्धिहरुलाई पछि छो’ड्दै’ तपाईनै अग्र ‘स्थानमा आउनु हुनेछ । राजनिति तथा समाजसेवामा लामो समय देखि समय दिनुहएकोछ भने पद प्राप्तीको गति’लो योग रहेकोछ । नया प्रकृतिका बिला’शी तथा फे’न्सि सामानको प्रयोग मार्फत अरुको मन आ’फुतिर आकर्षि’त गर्न सकिनेछ ।

खाडीको यो मुलुकले गर्यो नेपाललाई कोभिड संक्रमणको खतराको सूचीबाट हटाउने निर्णय

Previous articleकार्यालय सहयोगीको आम्दानी ९ करोड !
Next articleश्रीमती भेट्न चीन पुगेका नेपाली चिकित्सक कोरोनाले अलपत्र