प्रिज्मासंग प्रेमको चौतर्फी चर्चापछि सागर लम्साल ‘बले’ले लेखे यस्तो स्टाटस

0
38

ईटहरी / चर्चित हास्य टेलिश्रृंखला सक्किगोनीका कलाकार सागर लम्साल ‘बले’ अहिले निकै चर्चामा छन् । हालै उनले आफ्नी प्रेमिका सार्वजनिक गरेपछि उनको चर्चा निकै बढेको हो । टिकटकमा राम्रो फलॉर्स कमाएकी प्रिज्मा खतिवडा उनकी प्रेमिका हुन् । म्युजिक भिडियोमा एक साथ देखिदै आएका यी दुवै केहि समय बाट प्रेममा रहेका छन् ।

प्रेम सम्बन्धको व्यापक चर्चा चलेपछि उनले प्रिज्मा खतिवडा र प्रिन्सी खतिवडासँगको फोटो शेयर गर्दै आफ्नो अफिसियल फेसबुक आईडिमा एक स्टाटस लेखेका छन् । उनले ‘हामीले यस दुनियाँमा कहिल्यै एक्लो महसुस गर्नुपर्दैन, तर सम्बन्धलाई प्राथमिकतामा राख्ने भन्ने कुरा हाम्रै हातमा हुन्छ।’ भन्दै स्टाटस लेखेका हुन् ।

केहि समयदेखी वैवाहिक बन्धनमा बाँधिने बताउदै आएका बलेले मंगलबार सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा एक स्टाटस लेखि आफ्नो प्रेमीका सार्वजनिक गरेका हुन् । उनले प्रेमीका सार्वजनिक गरे लगत्तै उनको चर्चा निकै बढेको थियो । पछिल्लो समय नेपाली सेलिब्रेटी माझ आफ्नो प्रेमी प्रेमिका सार्बजनिक गर्ने संगै बिवाहको मिति तोक्ने होडबाजी नै चलिरहेको छ ।

The post प्रिज्मासंग प्रेमको चौतर्फी चर्चापछि सागर लम्साल ‘बले’ले लेखे यस्तो स्टाटस appeared first on Purbeli News.

थप १३ जना सङ्क्रमित, ४४ सङ्क्रमण मुक्त

Previous articleकाश्मिरमा जनमतसङ्ग्रह गराउन अन्तर्राष्ट्रिय समुदायलाई आह्वान
Next articleप्रदेशमा जैविक अनुसन्धान केन्द्र खोल्न प्रदेश सरकार तयार : मुख्यमन्त्री राई