तीन दाजु भाई मिलेर बहिनीकी प्रेमिकाको हत्या

0
14

रौतहट । रौतहटमा प्रेमिका भेटन गएका एक युवकको घाटि थिचेर हत्या गरिएको छ । जिल्लाको इशनाथ नगरपालिका वाड नं. ८ बस्ने २० बर्षिय छात्र मोहम्मद एहतेशामुल हकको प्रेमिका भेटन गएकै ठाउमा प्रमिकाका दाजुभाइले घाटी थिचेर हत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जानकारी दिएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहले आईतवार पत्रकार सम्मेलन गदै उक्त जानकारी दिएको थियो । पत्रकार सम्मेलनमा प्रहरी उपरिक्षक रबीराज खड्काले गत माघ १५ गते राति भिनाजुको भारतीय नम्वरको मोटरसाइकल लिएर राजपुर नपाको अकोलवामा प्रेमिका भेट्न गएका युवक हकलाई प्रेमिकाको तिन जना दाईले घाँटी थिचेर हत्या गरेको बताए । हत्या पछि अभियुक्तहरुले स्थानीय भकुवा खोलामा फालेको हको शब गत २० गते स्थानीयको सहयोगमा प्रहरीले बरामद गरेर अनुसन्धान गर्दा प्रेम सम्बन्धकै कारण हत्या भएको प्रहरी उपरिक्षक खडकाले जानकारी दिए ।

माघ १५ गते राति ११ बजेको समयमा बाँसको घारीमा युवक हक र उनको प्रेमिका बसेर कुरा गरिहेको अवस्थामा हैदर अली, असगर अली, असरफ अलीले युवक हकलाई बाँधेर भकुवा किनारमा लगेर हत्या गरेको प्रहरीको अनुसन्धानबाट पुष्टि भएको उपरिक्षक खड्काले बताए । अनुसन्धानकै क्रममा हैदर र असगरलाई नियन्त्रणमा लिएको तथा असरफ अझै फरार रहेका छन् ।

प्रहरीले अनुसन्धानको क्रममा हैदर र असगरले आफू तिनै दाजुभाई मिलेर हकलाई मारेको स्वीकार गरिसकेको जानकारी दिदै एसपी खड्काले मृतकको वुवा शेख महम्मद रइसुल आजमको किटानी जाहेरीको आधारमा नियन्त्रणमा रहेका दुवैजना विरुद्ध मुलुकी अपराध संहिता २०७४ को ज्यान सम्बन्धी कसुर अन्तर्गत जिल्ला अदालत गौरबाट ७ दिनको म्याद थप गरेर थप अनुसन्धान कार्य अगाडी बढाएको उनले जानकारी दिए ।

The post तीन दाजु भाई मिलेर बहिनीकी प्रेमिकाको हत्या appeared first on Rajdhani Daily News.

आगामी आवको बजेट : जोखिममा रहेका हिमतालको पानीको सतह घटाइने

Previous articleअवैध यौन सम्बन्धले लियो ज्यान
Next articleसावित्राको २ गोलसँगै गाेकुलम आईलिगकाे फाइनल प्रवेश