पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न

0
27

बैतडी । बैतडीको सुर्नया गाउँपालिका वडा नं ५, मा आज पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । सुर्नया गाउँपालिकाको आयोजनामा उक्त शिविर सम्पन्न भएको हो । शिविरमा २सय २१ भैसी, १ हजार ३०१ बाख्रा, १सय ५३ गाइगोरु र २ सय कुखुराका लागि परजीवि नियन्त्रण सम्बन्धि औषधि वितरण गरिएको छ ।

शिविरमा किसानहरुलाई विभिन्न रोगका बारेमा जानकारी दिइएको र ती रोगहरुबाट बच्ने उपायका बारेमा समेत जानकारी गराईको छ । गाउँपालिकाको पशु स्वास्थ्य शाखाका पशु स्वास्थ्य प्राविधिक सरदप्रसाद पन्त, विनोद बहादुर चन्द लगायतका कर्मचारीले शिविरमा सेवा दिएका बताईएको छ ।

शिविरको एक कार्यक्रमकाबीच वडा नं ५, का वडा अध्यक्ष केशवबहादुर मडै र सुर्नया गाउँपालिकाका अध्यक्ष बीरबहादुर बिष्टले संयुक्त रुपमा उद्घाटन गरेको स्थानीय सुरेश महराले जानकारी दिए ।

The post पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न appeared first on Rajdhani Daily News.

निर्वाचनका समयमा गरेका प्रतिबद्धता पुरा गर्नु सांसदको कर्तव्य हो– नेत्री खातुन

Previous article“सुनसरी लिटिल प्रीन्स एन्ड एन्जल-२०७६”को फाईनलमा स्वर्णिम र निनिमा
Next articleआजको राशिफल : फागुन ६ गते, मंगलबार